Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

TARİHÇE

    Güney Gıda Yemek Hizmetleri; 1978 yılında Gençosman’da 7 masalı Güney Lokantası olarak Hacı Ahmet Güney tarafından temelleri atılmıştır. Kısa zamanda kendini geliştiren Güney Lokantası 1990’da 750 metrekare kapalı üretim tesisine geçmiştir. Hacı AHMET Güney çekirdekten gelerek kendini Uludağ otellerinde geliştirip Gençosman’da 7 masalı lokanta ile başladığı bu hizmet sektöründe kararlı adımlarla birlikte, sabır ve yenilikçiliğe önem veren bir anlayış ile yaptığına inanmak, inandığını uygulamak fikri ve çalışma hırsı etkili olmuştur.

Güney Gıda Yemek Hizmetleri bugün Hacı AHMET Güney’in önderliğinde kendisinin yetiştirdiği Uludağ Üniversitesi maliye mezunu satın alma müdürü Emel Güney Kaya, İstanbul Üniversitesi iktisat mezunu genel müdür Ayhan Güney, Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisi Aysel Güney ve işinde uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve lezzetli ev yemekleri ilkesini benimsemiş hizmet veren bir işletmeyiz.

Yemeğin sanayisi olmaz ve yemek; emek, ustalık ve incelik ister, biz Güney Gıda & Yemek Hizmetleri olarak yemek hizmeti vermekteyiz.

Şimdiden afiyet, bal, kan ve şeker olması dileklerimiz ile. Vücudunuzun ihtiyacı kadar olanı ile:)