Güney Yemek

Anasayfa » Güney Yemek

Neden Güney Yemek?

  •  Sağlık

Bu evrendeki en değerli varlık olan insanoğlunun her şeyi başı sağlık bilinciyle her zaman en doğal, taze ve kendini ispatlamış markalar bazında birinci sınıf ürünler ile mühendislerimiz ve uzman kadromuzla üretimin her aşamasında sağlıklı ortamda mikroorganizmaların üremesine kesinlikle izin verilmeyecek şekilde sağlıklı, bütün yasal sertifikalarına sahip çalışma koşullarında hizmet vermekteyiz. Sebze, meyve, süt ürünlerinin, kırmızı ve beyaz et ürünlerimiz saklama odaları kesinlikle birbirinden ayrı olup olması gereken derece de özel soğuk hava odalarında muhafaza edilmektedir. Sağlığınız için en önemli konulardan bir tanesidir. Ucuz yemek ve merdiven altı işletmeler ile çalışarak sağlığınızla oynamayın.

 

  •  Hijyen

Güney Gıda Yemek Hizmetleri olarak benimsemiş olduğumuz ilkelerden bir tanesini de hijyenik çalışma ortamında uluslararası hijyen kurallarına uyarak TÜM kadromuzun hijyen eğitiminden geçtikten sonra hijyen sertifikası almaya hak kazanmış çalışma arkadaşları ve HİJYEN belgelerine sahip tedarikçiler ile çalışmaktayız.

 

  • Kalite

Üretimin her aşamasından her zaman kendi bazında marka sahibi ürünler ve malzemeler ile İslami şartlara uygun şekilde üretim yaparak siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli üretimle hizmet etmekteyiz..

 

  • Lezzet

Başarın anahtarı karşılıklı saygı ve güven ortamı olduğunu biliyor ve sağlıklı, kaliteli, hijyenik çalışma ortamında mühendis tekniker ve uzman kadromuz ile en leziz geleneksel ev yemeklerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bizim rakibimiz annelerimiz. Biz Güney Gıda Yemek Hizmetleri olarak müşteri odaklı çalıştığımız için size özel aylık, haftalık ve günlük yemek menüleri ile hizmet etmekteyiz. İstemek sizden hizmet bizden.